PROFİL


HAYAT GÖZLERİNİ AÇTIĞINDA BAŞLAR

Ne kadar verimli, ne kadar derin bir uykuda olursanız olun hiç bir şey sizi mutluluk kadar dinlendiremez. Rüyanızda ne gördüğünüzün, orada kim olduğunuzun önemi yoktur. Çünkü hayat gözünüzü açtığınızda başlar. Bu yüzden Açı İçmimarlık olarak amacımız sizin güne güzel başlayacağınız bir yatak odasında uyanmanızı sağlamak. Günün en önemli öğünü olan kahvaltınızı aceleyle değil, keyifle yapacağınız bir mutfağı size sunmak. Çünkü eviniz hiç bir zaman sadece ev değildir. Eviniz hayatınıza eşlik eden puzzle parçaları gibidir. Her objenin, her rengin, her motifin ruhumuzda yansıttığı bir duygu vardır. İşte biz bu yüzden buradayız. Mutlu evler için, mutlu evleri birlikte var etmek için. Çocuklarınızın hayat enerjisini arttıracak neşeli odaları yapmak, size özleyeceğiniz bir salon sunmak için.

İddea ediyoruz; evinizden çıkmak istemeyeceksiniz /ve gözlerinizi her açtığınızda hayata gülümseyeceksiniz.

Denizin kokusunu hissetmek için illa deniz kıyısında yaşamanıza gerek yok; ama birlikte dokunduğumuz evler isterseniz denizi de getirir size ya da ormanı. Gitmek isteyip gidemediğiniz o çok uzaklardaki şehri ayaklarınıza getirmek için buradayız biz. Belki de memleketinize özleminizi dindirmek için. Buna birlikte karar verelim istiyoruz.

İstiyoruz ki yemeklerinizi aşkla yapın, sofranıza her zaman değer katın. Evinizde yaptığınız her şeyi keyifle yapın istiyoruz. Keyifle konuşun, keyifle okuyun, keyifle izleyin.

Baktığınız her köşede 'İşte bu benim evim' diyebileceğiniz bir evi birlikte yapmaya var mısınız? Gelin evinize birlikte ruh katalım. Hani hayat gözlerini açtığında başlar demiştik ya, emin olun Açı İçmimarlıktan sonra gözlerinizi farklı bir hayata açacaksınız

Bu farklı ve yeni hayatınızda sizlere sadece evinizde eşlik etmeyeceğiz üstelik. Romantik bir akşam yemeğinde, büyük başarılara imza atacağınız bir iş yemeğinde, ailece farklı tatları denemek istediğiniz restaurantta biz de sizlerle birlikte oturuyor olacağız. Efkar dağıttığınız masalarda, eğlendiğiniz tüm mekanlarda, oğlunuzun sünnet düğününde, kızınızın mürüvvetini gördüğünüzde aslında bir hep yanınızda olacağız. Ve işte o çok hak ettiğiniz, bütün bir sene gelsin diye iple çektiğiniz uzaklardaki tatillerinizde bile seçtiğiniz otelin her bölümünde sizinle olmaya devam edeceğiz. Uzun lafın kısası gözlerinizi açtığınız andan kapatıncaya kadar hayatınıza eşlik edeceğiz. Bize de eşlik eden dünya markası Hafele ile hayatınıza pratik çözümler getirecek, sizler için yaşayan mekanlar tasarlayacağız. Çünkü her mekan içindeki insanlara göre tasarlanır ve doğru tasarlandığında her mekan nefes alır.